Gazeta Stonoga

Milczący polski kat

Milczą media, milczy konstytucyjny Urząd Rzecznika Praw Obywatelskich, milczy Helsińska Fundacja Praw Człowieka, milczy Amnesty International, milczy Komisja Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej milczy Polska.
Nie milczy „wymiar sprawiedliwości” który w latach 1999-2015 oskarżył mnie i uniewinnił w stu osiemnastu zarzutach, nie milczy wymiar sprawiedliwości który pozbawił mnie w tamtych latach wolności przez 4 lata i 4 miesiące.
Nie milczy ziobro, którego polecenia legły u podstaw fałszywego oskarżenia mnie o popełnienie setek przestępstw, nie milczy polecając od 18.09.2019 r., do dziś próbować aresztować mnie 11 razy, nie milczy stygmatyzując moją żonę i syna urojonymi przestępstwami.
Milczące to i nienawistne działanie całego tego szamba pod nazwą roboczą PiS polska lub PO polska, liczące na zachowanie/przejęcie władzy i dalsze bezkarne okradanie maluczkich.
Co tak dzisiaj mordy drzecie politycy?! Przecież w 2015 roku mogliście posłać kaczyńskiego i ziobro przed Trybunał Stanu! Gdzie byliście wówczas?! 
Czego drzecie ryja? Skoro identycznie jak PiS lecz w nieco lepszym, bardziej kolorowym opakowaniu wyniszczaliście Polskę- Ojczyznę takich jak ja, bo przecież nie waszą sprzedajne aparatczyki.
Wszystkich was spakować do wora i wysłać na księżyc, prymitywne złodzieje napalone na milion czy dwa kosztem setek milionów strat dla Polski.
Wstyd politycy! Wstyd!, dzisiaj wyniszczani pisowskim szaleństwem sędziowie przejęli dla dobra Polski i Polaków to do czego wy jesteście zobowiązani w ramach umowy z wyborcami.
Tym biednym opluwanym sędziom też nikt by nie pomagał tylko chodzi o to by na ich krzywdzie zbijać kapitał polityczny.
Zamierzam poprosić ambasadę Republiki Białoruś o obywatelstwo, bo tam jest jasno powiedziane w ramach prawa co można, a czego nie można robić obywatelowi, a wy polscy politycy naprodukowaliście praw i nakładliście do głowy ludziom, że mogą czuć się wolnymi, a następnie, patologio polityczna, wyniszczacie ludzi gdy przez was napisane prawo może zadziałać przeciwko wam z powodu ludzkiej praworządności.
Po co ludziom kłamiecie, że mają instytucje stojące na straży praw człowieka w sytuacji gdy te instytucje siedzą i patrzą co się opłaci , a nie co warto.
Nie ma Polski i już nie będzie przez takich prymitywów, jak wy polscy politycy!
Przez napaleńców na 10.000 zł na miesiąc jak Kukiz, który polazł i sprzedał się po kilku chwilach najpierw PiS-owi,a później PSL-owi.
Nie ma Polski boście ją wspólnie i w porozumieniu podzielili przy okrągłym stole, a resztę rozdali za złoty pięćdziesiąt ruskim, niemcom, francuzom i góralom ze Wzgórz Golan.
Należy przywróci karę śmierci, postawić gilotynę na wiejskiej i bez względu na polityczne barwy ściąć wszystkie łby które rozkradały naszą Polskę od 1989 r., do dziś.
Komuchy tyle nie nakrzywdziły narodu, co wy przez ostatnich 30 lat.
Skazać was za więzieni a CIA w demokratycznym Państwie, skazać was za złodziejstwo ujawnione przy okazji wszelkich afer.
Skazać Was sejmowe pluskwy za to, żeście wszystkie łamali konstytucję, którą sami napisaliście.
Zbigniew Stonoga

One thought on “Milczący polski kat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *