Gazeta Stonoga

Robert Biedroń proponował 16 letniemu chłopcu pieniądze za sex

Sprawa ma swój początek w 2017 roku, kiedy to zgłosił się do mnie 16 latek, któremu R.Biedroń zaproponował pieniądze za sex.

Już wówczas zainicjowałem postępowanie karne w tej sprawie.Nie wiem jakie są jego losy ale z całą pewnością było lub jest prowadzone.

Świadczy o tym wezwanie chłopca do sądu.

Dziś chłopak ma 19 lat ale sami zobaczcie jak wówczas wyglądał

5 thoughts on “Robert Biedroń proponował 16 letniemu chłopcu pieniądze za sex

 1. Cóż powiedzieć.
  Ten prawie 20-letni Paweł zapewne w jakimś stopniu mówi prawdę, jednak oczywiście nie można mu wierzyć w słowa typu “przypadkowo mu wysłałem swoje zdjęcia”. W takich sprawach nie ma przypadków. W mojej ocenie chłopak sam mógł się podniecić tym, że pisze z rozpoznawalną osobą i chciał z nią nawiązać kontakt. Oczywiście, Biedroń jak większość homoseksualistów mógł skusić się na młode ciałko (16 lat to wiek już legalnie dopuszczony), jednak on raczej zawsze wydawał mi się być kobietą w seksie, stąd słowa o “zrobieniu mu loda” niezbyt do niego pasują. Z drugiej strony wychodzi na jaw jego mitomania. Biedroń publicznie deklaruje, że od kilkunastu lat jest w monogamicznym związku partnerskim ze Śmiszkiem, którego zrobił posłem. Tutaj nagle się okazuje, że jest poligamistą i albo Śmiszka zdradzał, albo żył z nim w otwartym związku.
  Dobrze by było upublicznić zdjęcie Biedronia w tych bokserkach, które rzekomo miał na sobie, kiedy robił zdjęcie dla Pawła, celem dowodu.

  Biedroń to fałszywy socjalista i cieszę się ogromnie, że może coś zagrozić jego karierze, przy okazji przenosząc głosy jego wyborców na Małgorzatę Kidawę-Błońską, która jest zaraz po nim, jeśli chodzi o kandydatów z liberalnym światopoglądem.

  Zbyszku. Czekam również na opublikowanie nagrania seksu Karakana z Polaszczykiem (jeśli oczywiście takowy istnieje). To ostatni moment na publiczne powstrzymanie jego dyktatury, a takie drastyczne środki ośmieszenia mogą być bardzo skuteczne wśród jego prymitywnego i ksenofobicznego elektoratu.

  Trzymaj się. Powodzenia!

 2. Ten czlowiek powinien zostac skazany. Biedron to zwykly zboczeniec. Otwarcie mowi o swoich pogadach. Nikogo nie usprawiedliwia takie zachowanie. Uwazam ze powinno sie kazdego podejrzanego zboczenca od razu weryfikowac.
  A juz najwiekszym paradoksem jest kandydacja na prezydenta. To chyba jakis zart.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *