Gazeta Stonoga

Syn Kurskiego krzywdził dziewięciolatkę, przestał dopiero jak dostała okresu. Jacek Kurski próbował wpływać na postępowanie.

Gazeta Wyborcza ujawnia wstrząsające oświadczenia Pani Magdy Nowakowskiej, która twierdzi że Zdzisław Kurski, najstarszy syn Jacka Kurskiego molestował ją do dziewiątego roku życia. Sprawa pierwszy raz do prokuratury trafiła w 2015 roku. 

Zaczął mnie krzywdzić, gdy skończyłam dziewięć. Przestał, gdy dostałam pierwszy okres. Może się bał, że zajdę w ciążę? Dopiero teraz jestem to w stanie poukładać chronologicznie i przyczynowo-skutkowo. Na początku miałam czarną dziurę. Z czasem, już w trakcie prokuratorskiego śledztwa, zaczęłam sobie przypominać różne rzeczy. Razem z powrotem wspomnień przyszły napady lękowe. Nie wiedziałam, co się dzieje. Moja terapeutka poprosiła mnie, gdy już byłam nastolatką, żebym przyniosła jej rysunki z dzieciństwa. – oświadcza ofiara Zdzisława Kurskiego

Gazeta Wyborcza opisuje szczegółowo chronologie wydarzeń. Ojciec pokrzywdzonej jest działaczem PiS. Był Radnym Sejmiku, w mediach narodowych zachwalał gospodarność rządu, przekop Mierzei Wiślanej i polską politykę zagraniczną. Jest sekretarzem Instytutu Jana Olszewskiego, wcześniej był skarbnikiem pomorskich struktur partii Jarosława Gowina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *