Gazeta Stonoga

Katastrofa w TVP

Narodowa katastrofa w narodowej telewizji.

„Panie Zbyszku nie dajemy już rady. W samym TAI nie wykonano ani jednego testu. Boimy się bo wielu z nas było podczas kampanii w terenie gdzie później okazało się, że mieliśmy styczność z zakażonymi na COVID.
Mamy tutaj katastrofę. Większość z nas jest zatrudniona przez firmy pośrednie, które produkują niemal 95% materiałów, które są emitowane. Tym wszystkim zarządza Gajewski z pomagierami w osobach Kwiatkowskiego i Olechowskiego. Nie mamy nic do powiedzenia Kurski wprost mówi, że jak się komuś coś nie tego to niech spada- czeka kolejka.

Nie mamy niczego ubezpieczeń, ZUS-u.
Jaja sobie zrobili budując scenę pod pałacem na 20 metrów wysoką bez zezwoleń, po prostu wolna amerykana. Jak to możliwe, że tam się nikt nie przyczepił BhP PIP przecież nikt z chłopaków nie miał przeszkolenia do pracy na wysokościach.
Tam jest toksyczna sytuacja. Jedna ze znanych spikerek przychodzi do pracy wciąż pobita z limami, ale nikt z tym nic nie robi, bo jej mąż ma poparcie Kurskiego.


Strasznie wali w ludzi Pana ulubieniec Klarenbach strasznie poniewiera ludźmi.Gdy przyjeżdża Kaczyński to my tam nie istniejemy nie mamy prawa pojawić się na drodze jego prezejścia. Podobnie z telefonem komórkowym do Kurskiego gdyby ktoś zadzwonił to już po nim.
Naprawdę musimy robić to co robimy choć chłopaki często mają wewnętrzne opory widząc co ma iść.
Niech Pan napisze ludziom, że my tylko chcemy pracy”

4 thoughts on “Katastrofa w TVP

  1. Nie ma sie co dziwić , skoro dziennikarze akurat w tym przypadku tvp Lublin, zeby zrobić reportaż o placu kaczynskiego, musza najpierw sami rozrzucić śmieci zeby później mowic ze ta młodzież dzisiejsza jest taka nieznosna. Szambo, dno i żenada.
    Tak sie tworzy propagande, tak sie robi sztuczna otoczke do tego zeby pozniej zaciskac petle wokół szyji narodu.to tylko blachostka uchwycona okiem kamery monitoringu miejskiego, ale tak samo to dziala w kazdej innej dziedzinie w wykonaniu pisu. Moze temu tez szef kazal porozrzucac smieci zeby bylo do wieczornych wiadomości. Najsmieszniejsze ze wiadomosci z tym reportażem zbiknely tak szybko jak tylko wysłałem filmik z monitoringu do tvp Lublin.
    Tak dziala aparat pisu i ich popleczników.

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3361362433926271&id=170211486374731&ref=opera_for_android_speed_dial&notif_t=feed_comment_reply

  2. Brawo! W punkt! I jeszcze mam nadzieję, że ci niby dziennikarze, nie znajdą już nigdzie pracy! Bo nie wiem, która szanująca się firma zatrudniłaby pracownika, który Polakom, kłamał prosto w oczy i zrobił sobie z mordy tzw. (grzecznie mówiąc) cholewę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *