Gazeta Stonoga

Zabija mnie Polska

Czas chyba o tym napisać, bo to żadna tajemnica i żaden wstyd. Suma skurwysyństwa wyrządzonego mi przez kolejne rządy bezprawnie nazywające się polskimi jest nieprawdopodobna i dla normalnego człowieka niewiarygodna.

Trwające 26 lat wyniszczanie mnie jako człowieka oskarżenie w tym czasie o popełnienie setek przestępstw, ciąganie po zwyrodnialcach z policji, prokuratur i sądów, przetrzymywanie w więzieniach połączone z nieludzkim traktowaniem zakończone w 2015 roku ponad setką uniewinnień było jak się okazuje marnym preludium do tego, co obecnie robi mi zwyrodnialec, socjopata Zbigniew Ziobro i podłączeni do pisowskiego aparatu prześladowań prokuratorzy Jerzy Ziarkiewicz( Lublin) , Rafał Babiński, Magdalena Michalik (Kraków) oraz prokuratorzy okręgowi w Warszawie i Warszawie Pradze, a także „sędziowie”  Tomasz Piętek (Warszawa), Beata Koziołek (Ostrów Mazowiecka), Agnieszka Pluta (Zawiercie), Magdalena Goldschneider (Warszawa) Ludmiła Tułaczko (Warszawa- to coś zmieniło brak przesłanki ogólnej na jej istnienie i zastosowało areszt) oraz dziwak z Krakowa Wojciech Kolanko, który ma kłopot z fałszywkami wyprodukowanymi przez trzepaka Magdalenę Michalik, której syn jest znanym krakowskim ćpunem.

A więc Szanowni Państwo, pisowskie szambiarki miażdżyły moje zdrowie w więzieniu, trzymając mnie 2,5 roku samego i wożąc co 2 dni z więzienia do więzienia.

Wszystko legalizował Kacper Uznański (na zdjęciu)  

Kasper Uznański

który był szefem medycznym krakowskiej wykańczalni który torpedował opinie biegłych profesorów sam będąc pulmonologiem- -aresztu śledczego zarządzanego przez alkoholika Jacka Machynię, uśmiechniętego Stacha Kotulę i Adama Krupę, które kilka miesięcy temu, pijany potrącił śmiertelnie osobę na przejściu dla pieszych.

 Robiły to wszystko- te pisowskie szmaty tak długo aż 25.03.2019 r., dostałem niedokrwiennego udaru mózgu.

„Sędzia” Wojciech Kolanko, który trzymał mnie w areszcie nie przejmował się (pis-owiec) treścią opinii dziesiątków specjalistów- miał dupochron w postaci Uznańskiego.

Nie zwolniono mnie z aresztu z powodów zdrowotnych tylko za kaucją.

Od września 2019 roku prężnie wziąłem się za działania społeczne, które tak bolały pisowskich skurwysynów, że postanowiły storpedować moją fundację i społeczny dorobek życia ( robiłem to od 1993 r) Później -pisowskie skurwysyny rozpoczęły polowanie na mnie, żonę i syna.

Brat zboczeńca-pedofila Jacek Kurski uruchomił kurwizję do opluwania mnie i moich najbliższych.

Codzienne sprawy, codzienne wezwania w pierdolonych, chuj wartych sądach, prokuraturach i pislicjach doprowadziły, że w ostatnim tygodniu przebyłem trzy incydenty TIA, a od wczoraj  przebywam na oddziale udarowym jednego ze szpitali.

Jedynym moim marzeniem jakie mam jest dożyć czasów w których takie zwyrodniałe kurwy jak ziobro, kaczyński, świeczkowski i ich przydupasy z prokuratur i sądów będą sądzeni jak zwykli bandyci, którymi są od zawsze. Zwykłymi chujami do szczania bez pieniędzy i polotu, którzy aktualnie są już chujami z pieniędzmi ale wciąż do szczania i bez polotu.

One thought on “Zabija mnie Polska

  1. Panie Zbigniewie to nie brat Kurskiego jest pedofilem, jego brat jest równie anty-pisowski jak Pan i to on ujawnił ukrywaną kartę w życiorysie bratanka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *